Coldrex magas vérnyomás esetén


A kockázatokról és a mellékhatásokról olvassa el a beteg tájékoztatót, vagy kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!

szív- és érrendszeri berendezések magas vérnyomás ellen mit érdemes enni magas vérnyomás és szívelégtelenség esetén

Ez a gyógyszer orvosi rendelvény nélkül kapható. Mindemellett az optimális hatás érdekében elengedhetetlen e gyógyszer körültekintő alkalmazása.

1. ÁLTALÁNOS RENDELKEZÉSEK

A betegtájékoztató tartalma: 1. Milyen típusú gyógyszer a Coldrex tabletta és milyen betegségek esetén alkalmazható?

a hipertónia elleni legújabb generáció közepesen magas vérnyomás

Tudnivalók a Coldrex tabletta szedése előtt 3. Hogyan kell alkalmazni a Coldrex tablettát?

Az 5 legveszélyesebb rákot okozó étel

Lehetséges mellékhatások 5 Hogyan kell a Coldrex tablettát tárolni? További információk 1. A Coldrex tabletta a megfázás és influenza tüneteinek enyhítésére szolgáló gyógyszerkombináció. Több hatóanyag kombinációját tartalmazza, így egyszerre enyhíti a megfázás és az influenza coldrex magas vérnyomás esetén tünetét: · paracetamolt, amely fájdalom- és lázcsillapító hatású, · fenilefrin-hidrokloridot, amely szabaddá teszi a náthásan eldugult orrot és orrmelléküregeket, · koffeint, amely segít a megfázással járó levertség leküzdésében, · terpin-hidrátot, amely köptető hatású, · aszkorbinsavat C-vitaminamely a megfázás és influenza kapcsán fellépő C-vitamin hiány pótlásában segít.

magas vérnyomás gyógyszeres táblázat hipertónia receptor antagonistáira

A különböző panaszok enyhítésére Önnek nem kell több, különféle gyógyszert bevennie, azokat a Coldrex tabletta egyszerre enyhíti: · csökkenti a lázat, · csillapítja a fejfájást és az izomfájdalmakat, · megszünteti az orrdugulást és segít az orrmelléküregek szabaddá tételében, · enyhíti a torokfájást.

A Coldrex tabletta fokozott elővigyázatossággal alkalmazható - alkoholos eredetű májbetegség esetén, mivel fokozott lehet a túladagolás előfordulásának veszélye. A kezelés ideje alatt alkalmazott egyéb gyógyszerek - ne alkalmazza egyéb paracetamol-tartalmú, vagy a megfázás és influenza kezelésére szolgáló más készítményekkel együtt.

Figyelmeztetések és óvintézkedések A Coldrex MaxGrip mentol és erdei gyümölcs ízű por belsőleges oldathoz gyógyszer alkalmazása előtt beszéljen kezelőorvosával, ha a felsoroltak bármelyike igaz Önre: ·                ha máj- vagy vesebetegsége van. Májbetegségben nagyobb a túladagolás veszélye. Forduljon kezelőorvosához vagy gyógyszerészéhez ha nem biztos abban, hogy szedheti-e ezt a gyógyszert. A gyógyszer gyermekektől elzárva tartandó.

Feltétlenül tájékoztassa kezelőorvosát vagy gyógyszerészét a jelenleg vagy nemrégiben szedett egyéb gyógyszereiről, beleértve a vény nélkül kapható készítményeket is. Terhesség és szoptatás Amennyiben Ön terhes vagy szoptat, beszéljen kezelőorvosával mielőtt elkezdené a gyógyszert szedni.

Coldrex tabletta

A készítmény hatásai a gépjárművezetéshez és gépek üzemeltetéséhez szükséges képességekre Nincs hatással a gépjárművezetéshez és gépek üzemeltetéséhez szükséges képességekre.

Fontos információk a Coldrex tabletta egyes összetevőiről Segédanyagként Sunset Yellow festéket E tartalmaz, amely allergiás reakciókat okozhat.

Szájon át történő alkalmazásra.

A magas vérnyomás, hipertónia lehetséges okairól (biologika, ujmedicina, vntv)

Felnőttek és 12 éves vagy annál idősebb gyermekek számára: óránként tabletta. Amennyiben nem biztos az adagolást hipertónia adagolási megfigyelése, kérdezze meg orvosát vagy gyógyszerészét.

alma magas vérnyomás ellen magas vérnyomás elleni gyógyszerek fiatalok számára

Keresse fel kezelőorvosát, ha tünetei egy hét múlva sem enyhülnek. Ha az előírtnál több Coldrex tablettát vett be Ne vegyen be többet az előírt adagnál! Ha az előírtnál több Coldrex tablettát vett be, forduljon mihamarabb orvoshoz még akkor is, ha nem érzi rosszul magát.

Ha valaki túl sok paracetamolt vett be, fennál a veszélye egy későbbi májkárosodás kialakulásának.

  • COLDREX tabletta - Gyógyszerkereső - Hámagton.hu
  • Magas vérnyomás és mióma
  • Magas vérnyomás betegség gyakorlása
  • Karnitin és magas vérnyomás
  • Coldrex MaxGrip mentol és erdei gyümölcs ízű por 10x | BENU Online Gyógyszertár
  • Hogyan lehet legyőzni a magas vérnyomás fórumot

Ha elfelejtette bevenni a Coldrex tablettát Ne vegyen be dupla adagot az elfelejtett tabletta pótlására. A paracetamol ritkán okoz mellékhatásokat, de néha túlérzékenységi reakciók pl. A fenielfrin ritkán okozhat hányingert, hányást, hasmenést, fejfájást, szédülést, vérnyomásemelkedést, álmatlanságot és szívdobogásérzést.

2. Honlapon regisztrált ügyfelek, ajánlatkérők adatainak kelezése

Ha bármely mellékhatás súlyossá válik, vagy ha a betegtájékoztatóban felsorolt mellékhatásokon kívül egyéb tünetet észlel, kérjük, értesítse orvosát vagy gyógyszerészét. A gyógyszer gyermekektől elzárva tartandó! Nedvességtől védve tartandó.

hipertóniával járó nyomás fiatal korban 1 fokú magas vérnyomás diagnózisa

A dobozon feltüntetett lejárati idő Felhasználható: után ne szedje a Coldrexet. A lejárati idő a megadott hónap utolsó napjára vonatkozik.

Figyelmeztetések és óvintézkedések Túl sok paracetamol alkalmazása súlyosan károsíthatja a májat.

A gyógyszereket nem szabad a szennyvízzel vagy a háztartási hulladékkal együtt megsemmisíteni. Kérdezze meg gyógyszerészét, hogy szükségtelenné vált gyógyszereit coldrex magas vérnyomás esetén semmisítse meg.

KÖVESS MINKET

Ezek az intézkedések elősegítik a környezet védelmét. Minden tabletta mg paracetamolt, 5 mg fenilefrin-hidrokloridot, 25 mg koffeint, 20 mg terpin-hidrátot és 38 mg aszkorbinsavat tartalmaz.

hogyan lehet szabályozni a vérnyomást magas vérnyomásban magas vérnyomás igyon sok vizet

Egyik oldalán Coldrex jelzéssel van ellátva. Coldrex tabletta Olvassa el figyelmesen az alábbi betegtájékoztatót, mely az Ön számára fontos információkat tartalmaz.

A Coldrex tabletta alkalmazásaelőtt beszéljen kezelőorvosával, ha a felsoroltak bármelyike igaz Önre: ·               ha máj- vagy vesebetegsége van. Májbetegségbennagyobb a túladagolás veszélye. A metabolikus acidózis tünetei közé tartoznak:mély, gyors, nehézkes légzés; émelygés hányingerrosszullét hányás ;csökkent étvágy. Azonnal beszéljen kezelőorvosával, ha a fenti tünetekbármilyen kombinációban jelentkeznek Önnél!